درباره ما

شرکت آسانسور پارس یزد در سال 1374 با مجوز تولید از وزارت صنایع ، فعالیت خود را آغاز کرد و با استفاده از تجربه و تخصص مهندسین و تکنسینهای مجرب خود به تولید ، نصب و راه اندازی انواع آسانسور و ارائه بهترین قطعات و خدمات اقدام نموده است.
محصولات آسانسور پارس یزد در کارخانه ای به مساحت 6000 متر مربع در شهرک صنعتی یزد که مجهز به ماشین آلات صنعتی جهت تولید انواع کابین ، درهای لولائی ، اتوماتیک و سایر قطعات مورد نیاز می باشد، تولید می گرد. کارخانه دارای سالن های مجهز برای فعالیت آهنگری، تراشکاری ، باندریت و فسفاته و رنگ کوره پخت رنگ ، مونتاژ و بخش آزمایشگاه کنترل کیفی و … می باشد.
شرکت آسانسور پارس یزد در راستای اهداف خود علاوه بررسیدن به خودکفایی و رسیدن به کیفیت برتر ، نسبت به تنظیم برنامه توسعه خود ، ضمن ارتباط با سازندگان معتبر خارجی و داخلی و کسب آگهی های لازم از شیوه ساخت و بهینه در مراحل کیفی و مرغوبیت تولیدات در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز و بکارگیری نوآوری ها ، به انتخاب مناسبترین ها جهت همکاری اقدام نموده است، در همین رابطه نمایندگی شرکت TECNOLAMA اسپانیا با نام تجاری Fermator که دارای بیش از 25 سال فعالیت در زمینه تولید درهای نیمه اتوماتیک است را دارا بوده است.

اهم محصولات و خدمات شرکت آسانسور پارس یزد:

1-طراحی و تولید انواع درهای لولایی در اندازه و طرح های متنوع

2-طراحی و تولید انواع پله برقی تحت لیسانس شرکت meilun چین

3-طراحی و تولید انواع کابین های آسانسور طبق درخواست

4-ارائه درب  های اتو ماتیک بر اساس طرح فرماتور

5-ارائه لوازم یدکی Fermator

6-ارائه پکیج های آسانسور از شرکت Paravia ایتالیا

7-مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی