درباره ما

شرکت آسانسور پارس یزد در سال ۱۳۷۴ با مجوز تولید از وزارت صنایع ، فعالیت خود را آغاز کرد و با استفاده از تجربه و تخصص مهندسین و تکنسینهای مجرب خود به تولید ، نصب و راه اندازی انواع آسانسور و ارائه بهترین قطعات و خدمات اقدام نموده است.
محصولات آسانسور پارس یزد در کارخانه ای به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی یزد که مجهز به ماشین آلات صنعتی جهت تولید انواع کابین ، درهای لولائی ، اتوماتیک و سایر قطعات مورد نیاز می باشد، تولید می گرد. کارخانه دارای سالن های مجهز برای فعالیت آهنگری، تراشکاری ، باندریت و فسفاته و رنگ کوره پخت رنگ ، مونتاژ و بخش آزمایشگاه کنترل کیفی و … می باشد.
شرکت آسانسور پارس یزد در راستای اهداف خود علاوه بررسیدن به خودکفایی و رسیدن به کیفیت برتر ، نسبت به تنظیم برنامه توسعه خود ، ضمن ارتباط با سازندگان معتبر خارجی و داخلی و کسب آگهی های لازم از شیوه ساخت و بهینه در مراحل کیفی و مرغوبیت تولیدات در زمینه تامین تتجهیزات مورد نیاز و بکارگیری نوآوری ها ، به انتخاب مناسبترین ها جهت همکاری اقدام نموده است، در همین رابطه نمایندگی شرکت TECNOLAMA اسپانیا با نام تجاری Fermator که دارای بیش از ۲۵ سال فعالیت در زمینه تولید درهای نیمه اتوماتیک است را دارا می باشد.

فرماتور بیش از هفتاد نمایندگی در سراسر دنیا و تولید بیش از ۱۲۵۰۰۰ درب در سال دارد.اهم محصولات و خدمات شرکت آسانسور پارس یزد:

۱-طراحی و تولید انواع درهای لولایی در اندازه و طرح های متنوع

۲-طراحی و تولید انواع کابین های آسانسور طبق درخواست

۳-ارائه محصولات Fermator اسپانیا

۴-ارائه لوازم یدکی Fermator اسپانیا

۵-تولید انواع در اتوماتیک تحت لیسانس Fermator اسپانیا

۶-ارائه پکیج های آسانسور از شرکت Paravia ایتالیا

۷-مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی